Zpět Zpět na seznam akcí

Firemní večírky

Plánujete firemní oslavy konce náročného pracovního roku? Řešíte výročí vaší společnosti nebo narozeniny některého z vašich kolegů, případně jeho odchod do penze? Pro veškeré tyto události v podobě firemních večírku máme pro vás připraven ideální prostor s dostatečnou kapacitou.

Oslavte firemní večírek ve výjimečném prostředí restaurace Sunset Brno, která je vyhlášená nejen pro svou gastronomickou úroveň, ale především také díky krásnému výhledu na veškeré dominanty centra Brna.

Sunset Restaurant Brno má zkušenost s pořádáním firemních večírků již od roku 2010. Za dobu existence naší restaurace jsme měli tu čest připravit několik stovek firemních večírků. Ať už se jedná o menší firemní sešlost, nebo velký společenský firemní raut, jsme připraveni vám vyjít maximálně vstříc. Samozřejmostí je sestavení individuálního menu, rozsáhlá nabídka exkluzivních vín i destilátů. O vaše pohodlí a vynikající náladu se postará tým zkušených číšníků. Prostor restaurace lze dle vašeho požadavku vyzdobit, upravit dispozice stolů, zajistit živou hudbu nebo venkovní grilování na terase, která pojme až 160 hostů.

Vnitřní část restaurace má celkovou kapacitu až 130 míst. Neváhejte nás oslovit, rádi s vámi obratem vykomunikujeme veškeré detaily. Na základě našich zkušeností vám doporučíme případný ideální harmonogram akce.

Kontaktujte provozního restaurace, a to na mailu barmanager@sunset-restaurant.cz nebo telefonicky na čísle 702 019 688.

 

Rádi byste si prohlédli interiéry restaurace?
Spustit virtuální prohlídku GFX | red-arrow.png

Na vaši návštěvu se těší Sunset Restaurace Brno.