Zpět Zpět na seznam akcí

Oslavy

Chystáte se uspořádat rodinnou narozeninovou oslavu? Slavíte jubileum vašeho kolegy nebo šéfa? Hledáte ideální místo pro oslavu vašeho osobního úspěchu ve škole nebo firmě? Narodil se vám potomek nebo slavíte rozlučku se svobodou? Přijďte k nám do restaurace a užijte si pohodovou oslavu, kdy o vás bude královsky postaráno. Pokud budete chtít oslavu pro větší společnost, rádi pro vás vyhradíme celou restauraci a vy si zde můžete nerušeně užívat. Připravíme taktéž individuální výzdobu na přání nebo domluvíme hudební vystoupení (živá kapela, DJ).

Co by to bylo za oslavu, bez pořádného zážitku. Tím je u nás nejen prvotřídní gastronomický menu, které vám sestavíme na přání. Zážitkem a chloubu naší restaurace je také unikátní terasa se skvělým výhledem na centrum Brna. Můžete zde slavit a s nadhledem si užívat grilování nebo pohodový západ slunce.

Máte-li jakýkoliv dotaz, kontaktujte prosím provozního restaurace, a to na mailu barmanager@sunset-restaurant.cz nebo telefonicky na čísle 702 019 688.

Rádi byste si prohlédli interiéry restaurace?
Spustit virtuální prohlídku GFX | red-arrow.png

Na vaši návštěvu se těší Sunset Restaurace Brno.