Zpět Zpět na seznam akcí

Romantické večeře

Máte se svým partnerem výročí nebo jen chcete strávit romantický večer na jedinečném místě? Zarezervujte si stůl s neopakovatelným výhledem na Brno a my vám vše připravíme tak, aby se vaše večeře stala nezapomenutelnou. Splníme všechna vaše přáni, jsme tu pro vás. Vychutnejte si jedinečnou romantickou večeři v brněnském Sunset Restaurantu.

K romantické večeři standardně připravujeme stůl se svíčkou a svátečním ubrusem (platí pro vnitřní část restaurace, nikoliv pro venkovní terasu). Speciální květinovou výzdobu či jiné individuální dekorace rádi nachystáme tak, aby romantická večeře byla opravdu perfektní ve všech ohledech. Pokud máte jakékoliv přání, zařídí ho pro Vás Vojtěch Hnila, provozní restaurace, kterého můžete kontaktovat na mailu barmanager@sunset-restaurant.cz nebo telefonu 702 019 688.

Pro účely romantické večeře je připraveno vícechodové degustační menu, které je již součástí jídelního lístku. Případně samozřejmě připravíme individuální menu dle vašeho přání.

O perfektní průběh romantického večera se stará zkušená profesionální obsluha, která splní každé vaše gurmánské přání a ráda doporučí k objednanému jídlu odpovídající vína z naší rozsáhlé nabídky.

Rádi byste si prohlédli interiéry restaurace?
Spustit virtuální prohlídku GFX | red-arrow.png

Na vaši návštěvu se těší Sunset Restaurace Brno.