Zpět Zpět na seznam akcí

Svatby

Hledáte místo, kde oslavíte se svými blízkými váš nejdůležitější den v životě? Přemýšlíte, kde se nechat oddat nebo jaké zajímavé místo vybrat pro zhotovení romantických fotek z vaší svatby? To vše můžete uskutečnit u nás v restauraci. Z heliportu nad restauraci pořídí váš fotograf úchvatné a originální fotky. Pro uskutečnění samotného obřadu máme připraveny adekvátní reprezentativní prostory, které vyzdobíme na přání.

Svatební hostina pro nás není jen o jídle a pití. O svatební hostinu a zábavu pro svatebčany se postaráme v celém rozsahu. Potřebujete pomoct s realizací svatby, využijte naše možnosti a kontakty. Na základě naší dlouhodobé spolupráce se společnostmi řešícími svatby, zajistíme květinovou dekoraci, slavnostní výzdobu, hudbu, barmana na míchání speciálních drinku, kuchaře pro venkovní grilování na terase a řadu dalších.

Zakládáme si na velmi osobním a individuálním přístupu. Veškerá vaše přání rádi splníme. Součástí přípravy svatební hostiny je i komunikace ohledně sestavení svatební tabule, pomoc s koncepcí zasedacího pořádku apod. Při realizaci každé svatební hostiny čerpáme z našich dosavadních zkušeností, které sbíráme již od roku 2010.

Máte již nyní nějaký dotaz? Kontaktujte provozního restaurace, a to na mailu barmanager@sunset-restaurant.cz nebo telefonicky na čísle 702 019 688.

Rádi byste si prohlédli interiéry restaurace?
Spustit virtuální prohlídku GFX | red-arrow.png

Na vaši návštěvu se těší Sunset Restaurace Brno.