Sunset Bar Brno

Bar je součástí restaurace Sunset Brno. Sunset Bar Brno najdete v blízkosti centra – přesněji v posledním patře budovy IBC. Díky tomuto umístění poskytuje bar nejen krásný výhled na Špilberk a blízké okolí, ale především skvělou atmosféru pro pořádání soukromých oslav (narozenin) i firemních večírků. V Sunset Baru Brno pro vás naši zkušení barmani namíchají drinky i koktejly dle přání, nebo si můžete pochutnat na vynikající kávě z naší kavárny Sunset Café Brno.

 

Brněnský bar s krásným výhledem

Posezení na vyhlídkové terase Sunset Baru Brno je ideální jak pro odpočinek, tak i v případě, že chcete ohromit své hosty stylovým místem s pěkným výhledem. Na terase je dostatek místa nejen pro sezení, ale i pro menší taneční party, barmanskou show apod. V letním období zde pravidelně grilujeme a také organizujeme občasné degustace vína apod.

Oceníte však nejen zmiňovaný výhled z terasy Sunset Baru Brno. Určitě vás také upoutá široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů, které můžete v baru ochutnat. K tomu vám bude hrát příjemná a pohodová hudba. Často organizujeme také tematické večery, gastrovečery a veřejné party. Příjemně strávený večer v našem brněnském baru, kde si vychutnáte např. výběrové rumy při západu slunce, si určitě budete chtít znovu zopakovat! Zastavte se u nás.

Těší se na vás Sunset Bar Brno.