Café Brno pro milovníky kávy!

Přijďte si k nám odpočnout, dát si chutnou kávu, zákusky, čaj a především obdivovat nádherný výhled na Špilberk a okolí. Sunset Café Brno najdete v nejvyšším patře budovy IBC, která sídlí téměř v centru Brna. Kavárna má moderní a útulný interiér, najdete zde i velkou venkovní terasu. V Sunset Café Brno podáváme chutnou italskou kávu a o vaši pohodu se postará ochotný a přátelský personál. Pokud hledáte zajímavé café v Brně, které nabízí nejen dobrou kávu, ale i nový zážitek, pak se zastavte v Sunset Café Brno!

 

Sunset Café Brno s pěknou vyhlídkou

Usaďte se do příjemně vrzajících ratanových křesel, nasajte vůni právě připravené kávy a v klidu se oddávejte douškům lahodné kávy. Přestože je Sunset Café Brno situováno v centru města, odpočinek a klidné prostředí vám zaručujeme. Na venkovní terase i ve vnitřním prostoru budete mít krásný výhled na Brno, uniknete pouličnímu shonu, který se odehrává hluboko pod vámi. Vyzkoušejte Sunset Café Brno nejen kvůli naší dobré kávě, ale především objevte pohodu a nová panoramata brněnské metropole.

Odpočinek a schůzky v Sunset Café Brno

Jak terasa, tak i vnitřní prostor restaurace Sunset Brno je ideální nejen pro soukromé posezení, ale i pro firemní večírky a oslavy. Pohodlné a příjemné posezení je skvělé také pro obchodní schůzky. V Sunset Café Brno si můžete zapůjčit denní tisk pro čtení, nebo se oddat ochutnávce moravských i zahraničních vín. Pro milovníky drinků je tu k dispozici Sunset Bar. A navíc naše restaurace, známá v Brně i okolí pro své gastronomické speciality, připraví chutné jídlo včetně italských dobrot.

Navštivte Sunset Café Brno – těšíme se na vás!