Vážení hosté,

s ohledem na současnou situaci spojenou s pandemií virového onemocnění COVID-19 a z toho plynoucích přetrvávajících omezujících opatření přijatých ze strany vlády ČR (vyhlášení nouzového stavu) nám bohužel nezbylo, než přijmout rozhodnutí o definitivním ukončení provozu Sunset restaurant Brno, a to ke dni 31. 3. 2020.

Dárkové poukazy vystavené přímo restaurací Sunset budou kompenzovány do 30.9.2020 na emailu info@sunset-restaurant.cz

Závěrem nám dovolte, abychom Vám alespoň touto cestou vyjádřili poděkování za dosavadní podporu, a popřáli Vám mnoho úspěchů do budoucna.

S přátelským pozdravem kolektiv Sunset restaurant

Sunset Restaurace Brno – O nás

Gastronomický zážitek umocněný skvělým výhledem – to je Sunset Restaurace Brno. Navštivte naši restauraci, kterou hosté hodnotí jako jednu z nejlepších restaurací v Brně. Očekávejte unikátní místo, krásný výhled na centrum Brna, a především dokonalé pohlazení vašich chuťových pohárků. Každá dobrá restaurace přináší něco navíc. A tím se řídíme i u nás.

Pokud hledáte restauraci v Brně, kde se nejen chutně najíte, ale budete navíc obklopeni úžasným výhledem na centrum Brna, pak jste na správném místě. Restaurace Sunset Brno vám díky své poloze umožní překrásný výhled na Špilberk a ostatní dominanty centra města. Zažijete skvělou atmosféru a jedinečný zážitek doplněný vynikajícím jídlem, pitím a ochotou i vstřícností personálu naší restaurace!

RESTAURACE V CENTRU BRNA S PŘÍSLOVEČNÝM KLIDEM PERIFERIE

Přestože se Sunset Restaurace Brno nachází téměř v centru, vy se budete cítit jako byste každodenní ruch města nechali za sebou. Stačí vystoupat výtahem do nejvyššího, tedy 9. patra IBC, kde se restaurace nachází. Zde už na vás čeká nejen slibovaný výhled na centrum Brna. Ocitnete se doslova nad věcí a zbaveni nejen shonu centra města, ale i zbytečných starostí. Výška prostě dodává nadhled, klid, pohodu a odpočinek. Restaurace Sunset Brno je opravdu jedinou restaurací v Brně s jedinečným výhledem, který si plně vychutnáte nejen v teplých letních dnech, kdy při západu slunce grilujeme na terase speciality z našeho menu. Taktéž v zimně můžete z vyhřátého interiéru naší restaurace obdivovat západy slunce, které se odrážejí v kulise krásně zasněžených střech. V Brně najdete jen málo restaurací s podobně krásným výhledem. V tomhle ohledu považujte naši restauraci za luxusní.

Hledáte nejlepší restaurace v Brně s výhledem? Přijďte se k nám podívát, ochutnat dobrou kávu a dobré jídlo. Při své cestě za nej restauracemi Brna vás rádi přivítáme a královsky pohostíme.

 GFX | ta.png Získali jsme na portále TripAdvisor ocenění Certificate of Excellence, 2014 winner (Nejlepší restaurace Brno).

Když restaurace v centru Brna, pak Sunset. Ptáte se proč?

Jedinečné místo pro jedinečné oslavy – to je Sunset Restaurace Brno. Nejlepší restaurace v Brně se zážitkovým výhledem. Chcete vzít svou lásku na romantickou večeři, máte v plánu uspořádat zajímavou oslavu a už vás nebaví uzavřené a temné prostory brněnských restaurací? Vsaďte na naši prosluněnou vyhlídkovou terasu, na naše gastronomické speciality, přátelský a ochotný personál. Přijďte si do Sunset Restaurace Brno odpočinout u kávy či vína, ochutnejte výběrové sýry nebo dojednejte důležitý obchod v atraktivním prostředí. Veškeré tyto momenty u nás můžete prožít zcela jinak – vyzkoušejte Sunset Restauraci Brno! Vaše dobrá restaurace v centru Brna vás nikdy nezklame.

 

Jaké akce v Sunset Restauraci Brno zajistíme?

Vyhlídková restaurace Sunset Brno je připravena hostit jak velké, tak i malé akce, přičemž pořádáme také speciální gurmánské večery nebo společenská a firemní setkání. Zajistíme pro vás:

  • Rodinné oslavy, narozeniny.
  • Svatební oslavy, promoční obědy.
  • Gastronomické večery (grilování na terase, degustace vína, barmanská show, zvěřinové hody, dny amerických steaků, staročeská kuchyně, možnost opékání selete, aj.).
  • Firemní večírky.
  • Vánoční a silvestrovské večírky.
  • Party.
  • Módní přehlídky.

Při svatebních oslavách oceníte možnost pořízení nádherných fotografií s panoramatem Brna, které budou ozdobou vašeho svatebního alba. Terasa Sunset Restaurace Brno je ideální pro svatební focení! Využijte skvělé prostředí naší restaurace v centru Brna. Restaurace Sunset Brno vám nejen v rámci focení vyjde maximálně vstříc.

Restaurace se salonkem

Jsme nejlepší restaurace v Brně pro soukromé i firemní akce - v naší restauraci máže připraven privátní salónek, kam se vejde 22 osob. Salónek poskytuje nejen skvělý výhled na Brno, ale především klid pro konání firemních akcí, prezentací, školení, rodinných oslav, promočních oslav nebo svateb. Hledáte-li "restauraci se salonkem Brno", pak u nás najdete vše potřebné všetně souvisejícího vybavení atp.

Nyní již víte, kam v Brně na večeři.

 

V případě vašeho zájmu nabízí Sunset Restaurace Brno také dárkové poukazy, které můžete věnovat svým blízkým. Návštěva top restaurace určitě potěší každého obdarovaného.

Café Sunset Brno

Připravíme vám skvělou kávu, kterou si opravdu vychutnáte. Kavárenství máme v krvi!

Bar Sunset Brno

 

Nezapomeňte se zastavit na baru v Sunset Restaurant Brno. Namícháme vám drink dle vašeho přání nebo můžete vsadit na oblíbené značky alkoholických nápojů.Přijďte do Sunset Restaurace v Brně za kulinářským zážitkem i skvělým výhledem. Těšíme se na vaši návštěvu!

Brno jídlo? V zajímavé a romantické restauraci? Jedině Sunset Brno.

---------------------

Provozovatel Sunset Restaurace: Merlin People s.r.o.
se sídlem Potocká 868/42, Kohoutovice, 623 00 Brno

IČO: 29223903
DIČ:  CZ29223903

V obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně zapsaná v oddílu C, vložka 66815

---------------------

Téma článku: dobrá restaurace Brno, Brno restaurace centrum, Brno jídlo, dobré restaurace Brno, nej restaurace Brno, restaurace centrum Brna, Brno centrum restaurace, Brno nejlepší restaurace, Brno restaurant, Brno střed restaurace, dobrá restaurace Brno, kam na jídlo Brno, kam v Brně na večeři, restaurace se salonkem Brno, romantická restaurace Brno, top restaurace Brno.

Naši partneři

QUBA - partner nejlepší restaurace v Brně Safirka - partner nejlepší restaurace Brno

Hlavní Ubytování Vinařství Svatební agentury Zážitkové agentury Ostatní služby