Sunset Restaurace Brno – O nás

Gastronomický zážitek umocněný skvělým výhledem – to je Sunset Restaurace Brno.

Pokud hledáte restauraci v Brně, kde se nejen chutně najíte, ale budete navíc obklopeni úžasným výhledem na centrum Brna, pak jste na správném místě. Restaurace Sunset Brno vám díky své poloze umožní překrásný výhled na Špilberk a ostatní dominanty centra města. Zažijete skvělou atmosféru a jedinečný zážitek doplněný vynikajícím jídlem, pitím a ochotou i vstřícností personálu naší restaurace!

RESTAURACE V CENTRU BRNA S PŘÍSLOVEČNÝM KLIDEM PERIFERIE

Přestože se Sunset Restaurace Brno nachází téměř v centru, vy se budete cítit jako byste každodenní ruch města nechali za sebou. Stačí vystoupat výtahem do nejvyššího, tedy 9. patra IBC, kde se restaurace nachází. Zde už na vás čeká nejen slibovaný výhled na Brno. Ocitnete se doslova nad věcí a zbaveni nejen shonu centra města, ale i zbytečných starostí. Výška prostě dodává nadhled, klid, pohodu a odpočinek. Restaurace Sunset Brno je opravdu jedinou restaurací v Brně s jedinečným výhledem, který si plně vychutnáte nejen v teplých letních dnech, kdy při západu slunce grilujeme na terase speciality z našeho menu. Taktéž      v zimně můžete z vyhřátého interiéru naší restaurace obdivovat západy slunce, které se odrážejí v kulise krásně zasněžených střech. V Brně najdete jen málo restaurací s podobně krásným výhledem.

 GFX | ta.png Získali jsme na portále TripAdvisor ocenění Certificate of Excellence, 2014 winner 

Když restaurace v Brně, pak Sunset. Ptáte se proč?

Jedinečné místo pro jedinečné oslavy – to je Sunset Restaurace Brno. Chcete vzít svou lásku na romantickou večeři, chcete uspořádat zajímavou oslavu a už vás nebaví uzavřené a temné prostory brněnských restaurací? Vsaďte na naši prosluněnou vyhlídkovou terasu, na naše gastronomické speciality, přátelský a ochotný personál. Přijďte si do Sunset Restaurace Brno odpočinout u kávy či vína, ochutnejte výběrové sýry nebo dojednejte důležitý obchod v atraktivním prostředí. Veškeré tyto momenty u nás můžete prožít zcela jinak – vyzkoušejte Sunset Restauraci Brno!

 

Jaké akce v Sunset Restauraci Brno zajistíme?

Vyhlídková restaurace Sunset Brno je připravena hostit jak velké, tak i malé akce, přičemž pořádáme také speciální gurmánské večery nebo společenská a firemní setkání. Zajistíme pro vás:

  • Rodinné oslavy, narozeniny.
  • Svatební oslavy, promoční obědy.
  • Gastronomické večery (grilování na terase, degustace vína, barmanská show, zvěřinové hody, dny amerických steaků, staročeská kuchyně, možnost opékání selete, aj.).
  • Firemní večírky.
  • Vánoční a silvestrovské večírky.
  • Party.
  • Módní přehlídky.

Při svatebních oslavách oceníte možnost pořízení nádherných fotografií s panoramatem Brna, které budou ozdobou vašeho svatebního alba. Terasa Sunset Restaurace Brno je ideální pro svatební focení!

Pro soukromé i firemní akce máte v naší restauraci připraven privátní salónek, kam se vejde 22 osob. Salónek poskytuje nejen skvělý výhled na Brno, ale především klid pro konání firemních akcí, prezentací, školení, rodinných oslav, promočních oslav nebo svateb.

 

V případě vašeho zájmu nabízí Sunset Restaurace Brno také dárkové poukazy, které můžete věnovat svým blízkým.

Café Sunset Brno

Připravíme vám skvělou kávu, kterou si opravdu vychutnáte. Kavárenství máme v krvi!

Bar Sunset Brno

Nezapomeňte se zastavit na baru. Namícháme vám drink dle vašeho přání nebo můžete vsadit na oblíbené značky alkoholických nápojů.

Přijďte do Sunset Restaurace v Brně za kulinářským zážitkem i skvělým výhledem. Těšíme se na vaši návštěvu! 

Naši partneři

QUBA - partner nejlepší restaurace v Brně Safirka - partner nejlepší restaurace Brno

Hlavní Ubytování Vinařství Svatební agentury Zážitkové agentury Ostatní služby