Restaurace Brno

Sunset Restaurace Brno nabízí ideální prostory pro moderní gastronomické zážitky a především atmosféru skvělé vyhlídky na na dominanty Brna. Oddejte se jedinečnému kulinářskému zážitku, který se nejlépe vychutnáte v restauraci, která doslova ční nad centrem Brna.

V Sunset Restauraci Brno máte opravdu na výběr!

Potřebujete uspořádat firemní večírek, hledáte restauraci v Brně, kde můžete oslavit svatbu, promoci či jen strávit krásný večer? Vyzkoušejte jedinečnost a pohostinnost Sunset Restaurace Brno – připravíme pro vás nezapomenutelný zážitek. Přijďte, uvidíte sami!

Příjemné prostředí interiéru Sunset Restaurace Brno vás nenechá na pochybách, že o vás bude dobře postaráno a vy se v naší restauraci budete cítit dobře, skoro jako doma.

Speciality, které pro vás připravujeme, patří k opravdovým lahůdkám. V Sunset Restauraci Brno dbáme na chutnost jídel, která vychází z čerstvosti surovin, ze kterých náš šéfkuchař dané pokrmy připravuje. Výsledkem je unikátní chuť a gastronomický zážitek.

 

Zajímavost samotné budovy Sunset Restaurace Brno

Nejen jídlo, ale i samotná budova, kde se Sunset Restaurace Brno nachází, je v ledasčem unikátní. Budova, ve které restaurace Sunset Brno sídlí, se rozkládá v samotném centru města Brna. Tato budova patří díky svému architektonickému řešení mezi přední stavby moderní architektury. Součástí celého IBC komplexu jsou obchodní a podnikatelské prostory, restaurace a kavárny. V 9. Patře IBC centra je umístěna naše vyhlídková restaurace s jedinečným výhledem na Brno. Celá budova IBC Brno byla oceněna titulem Stavba roku 1997.

Zajímavostí je, že restaurace je situována v místě heliportu budovy IBC Brno. Součástí restaurace je jedinečná vyhlídková terasa, ze které lze spatřit veškeré hlavní dominanty města.

Nabídka restaurace Sunset Brno

Otevírací doba Sunset Restaurace Brno

  • Po – Pá: 10:00–23:00.
  • So: 12:00 – 23:00.
  • Ne: zavřeno nebo dle domluvy.
Přijďte do Sunset Restaurace v Brně za kulinářským zážitkem i skvělým výhledem. Těšíme se na vaši návštěvu!